Privatumo taisyklės

 

K.Mickevičiaus leidykla „Briedis“ (toliau – Duomenų valdytojas) šiomis privatumo taisyklėmis nustato  asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine www.briedis.lt, kaip ir kodėl Duomenų valdytojas tvarko informaciją apie Jus, surinktą leidyklai „Briedis“ priklausančiame e.knygyne www.briedis.lt.

Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės ir socialinių tinklų paskyrų lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Asmenys, kurie yra jaunesni nei 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją turi gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą ir jį pateikti Duomenų valdytojui.

Duomenų valdytojo rekvizitai:

Juridinio asmens kodas 120275624

PVM mokėtojo kodas: LT202756219

Buveinės adresas: Parodų g.4, Vilnius   

El. paštas: [email protected]

Tel. 8 5 270 64 79

Kodėl ir kokią informaciją apie Jus renkame?

Jums perkant e.knygyne www.briedis.lt, mes prašome Jūsų pateikti duomenis kaip privalomus, reikalingus tinkamam užsakymo įvykdymui: savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, adresą ir telefono numerį. Pateikdami šiuos duomenis Jūs duodate mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis prekių pirkimo pardavimo, sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslais. Jūsų pateiktą informaciją galime naudoti registracijai e.knygyne www.briedis.lt,  pirkinių krepšelio apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją, siųsti naujienlaiškius, rinkodaros tikslais.

Jūs galite nepateikti mums tam tikros informacijos, tačiau tokiu atveju gali būti neleidžiama naudotis mūsų siūloma internetinio pirkimo paslauga.

Jums išreiškus norą gauti mūsų tiesioginės rinkodaros pranešimus, Jūsų nurodytu el. paštu atsiųsime Jums  leidyklos „Briedis“ naujienas ir kitus pasiūlymus. Jūs visada galite atsisakyti šių pranešimų paspausdami nuorodą gauto elektroninio laiško apačioje.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Jūsų asmens duomenis tvarkome ne ilgiau nei to reikalauja asmens duomenų tvarkymo tikslai arba laikotarpį, kokį nustato teisės aktai. Dalį šios informacijos gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

Informacijos atskleidimas

Mes atskleisime Jūsų informaciją įmonėms, kurios teikia paslaugas mūsų prašymu, AB Lietuvos paštas, kurjerinėms tarnyboms, bankams ir kt. įmonėms, kurios padeda vykdyti atsiskaitymo operacijas bei teikia prekių pristatymo paslaugas. Šios įmonės negali Jūsų pateiktų duomenų naudoti kitais nei paslaugų tiekimo mums tikslais.

Taip pat mes galime atskleisti Jūsų informaciją kitoms šalims, norėdami nepažeisti įstatymų arba reaguodami į privalomą teismo proceso reikalavimą, norėdami apsaugoti Duomenų valdytojo teises, turtą ar užtikrinant saugumą.

Tuo atveju, jeigu Jūs esate nukreipiami į trečiųjų asmenų internetinius puslapius, ši privatumo politika Jums nebegalioja.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę žinoti apie savo duomenų tvarkymą, susipažinti su savo duomenimis, reikalauti pakeisti arba papildyti neišsamius asmens duomenis, nesutikti su tvarkymu, taip pat turite teisę į duomenų perkeliamumą.

Turite teisę savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus duomenų saugojimą.

Įstatymų numatytais atvejais Duomenų valdytojas gali nesudaryti sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių  

Susisiekite su mumis

Norėdami gauti informaciją apie duomenis, kuriuos esame surinkę apie Jus ar norėdami, kad informacija apie Jus būtų pataisyta bei kitais su asmens duomenų apsauga susijusiais klausimais, prašome su mumis susisiekti el. pašto adresu: [email protected].

Instrukcija slapukų atsisakymui:

Chrome 

Mozilla Firefox 

Safari 

Slapuko pavadinimas Aprašymas Sukūrimo momentas Galiojimo laikas Naudojami duomenys
cookieconsent_status Slapukas, nurodantis, ar naudotojas patvirtino slapukų naudojimą puslapyje, ar ne. Paspaudus sutikti slapuko pranešime 1 metai Unikalus identifikatorius
language Slapukas, nurodantis, kokią kalbą vartotojas naudoja svetainėje Įėjimo į puslapį metu. Iki pasibaigia naršymo sesija Unikalus identifikatorius
sid Sesijos ID Įėjimo į puslapį metu. Iki pasibaigia naršymo sesija Unikalus identifikatorius
sid_key Sesijos identifikacijos numeris Įėjimo į puslapį metu. Iki pasibaigia naršymo sesija Unikalus identifikatorius