Prekių pristatymas

   PRISTATYMAS  LIETUVOJE

Pristatymas į artimiausią paštą. 

Prekės pristatomos ne vėliau kaip per 7 darbo dienas po sąskaitos apmokėjimo arba per terminą, nurodytą prie užsakomos prekės. Atkreipiame dėmesį, kad paštu nėra transportuojami plakatai, sieniniai žemėlapiai, dideli modeliai ir prietaisai.


Pristatymas Jūsų nurodytu adresu per kurjerių tarnybą.

Prekės pristatomos Jums tiesiai į namus, darbovietę ar švietimo įstaigą ne vėliau kaip per 5–6 darbo dienas po sąskaitos apmokėjimo arba per  5–6 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo, jeigu pasirinkote atsiskaitymą grynaisiais siuntos gavimo metu, arba per terminą, nurodytą prie prekės .

Pasirinkus pristatymą konkrečiu adresu, itin svarbu pateikti tikslų adresą ir kontaktinį telefoną, kuriuo kurjeris galėtų su Jumis susisiekti. Jeigu pristatymo adresas nesutampa su tuo, kurį nurodėte registruodamiesi, Jūs jį galite pakeisti pirkimo eigos antrajame žingsnyje Pristatymas Pristatymo adresas, nuimdami „varnelę“ prie nuorodos „Naudoti sąskaitos adresą vietoj pristatymo adreso“ ir atsiradusiuose laukeliuose įrašydami naują adresą.

 
Atsiėmimas leidykloje. 

Pasirinkę šį pristatymo būdą, prekes galėsite atsiimti leidykloje „Briedis“ darbo dienomis 8:00–12:00 ir 13:00–17.00 val. adresu Parodų g. 4., Vilnius.

Prekes leidykloje galėsite atsiimti po sąskaitos apmokėjimo, jeigu pasirinkote išankstinį mokėjimą, arba iš karto, jeigu pasirinkote atsiskaitymą grynaisiais prekių atsiėmimo metu.

  

Prekių pristatymo metu Jūs turite kartu su prekes pristačiusiu asmeniu patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimų, būtinai pažymėkite juos siuntos priėmimoperdavimo dokumente. Jeigu priimate prekes ir pasirašote be pastabų, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

 
Prekių pristatymo mokestis.

Prekių pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinkto pristatymo būdo. Pasirinkus pristatymo būdą, Jums, priklausomai nuo prekių svorio, krepšelyje bus apskaičiuotos pristatymo išlaidos. Švietimo įstaigoms, registruotoms leidyklos e. knygyne, vadovėlių pristatymas į švietimo įstaigą yra nemokamas. Kitų ugdymo priemonių pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio. Jeigu pristatymo išlaidos Jūsų netenkina, pirkimo metu pristatymo būdą galėsite pakeisti.

 

PRISTATYMAS  UŽSIENYJE

Prekių pristatymo mokestis užsienyje skaičiuojamas, atsižvelgiant į siuntos svorį bei pristatymo šalį. Prekės yra siunčiamos per AB „Lietuvos paštą“ arba kurjeriais.

 

Kurie atsiskaitymo būdai galimi, priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Nr.

 Pristatymo būdas

 Galimi atsiskaitymo būdai

1.

 Pristatymas į paštą

 

  Pavedimu

  Elektronine bankininkyste SEB arba Swedbank

2.

 Pristatymas Jūsų nurodytu  adresu per kurjerių tarnybą

  Grynaisiais (šis atsiskaitymas negalimas švietimo įstaigoms)

  Pavedimu

  Elektronine bankininkyste SEB arba Swedbank

3.

 Atsiimti leidykloje

 

  Grynaisiais

  Pavedimu

  Elektronine bankininkyste SEB arba Swedbank

 

  

APIE ATSISKAITYMO BŪDUS

Grynaisiais.

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už prekes atsiskaitysite grynaisiais pinigais siuntinio atsiėmimo/pristatymo metu. Priimdami siuntą iš kurjerio, turėkite tikslią pinigų sumą, kuri yra nurodyta Jūsų užsakyme. Atsiskaityti grynaisiais kurjeriui galite tik tuo atveju, jeigu Jūsų užsakymo suma neviršija 1000 EUR. Pasirinkus atsiskaitymą grynaisiais, užsakymas pradedamas vykdyti iš karto, paspaudus „Patvirtinti“.

Banko pavedimas.

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, Jūs turėsite į mūsų sąskaitą pervesti užsakymo vertės pinigų sumą. Pavedimą galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės bankininkystės sistemos arba nuėję į artimiausią banko skyrių. Užsakymas pradedamas vykdyti iš karto, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą.

Elektroninė bankininkystė SEB arba „Swedbank“.

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, Jūs turėsite prisijungti prie SEB arba Swedbank elektroninės bankininkystės sistemos ir atlikti suformuotą mokėjimą už pasirinktas prekes. Užsakymas pradedamas vykdyti iš karto, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą.

Patvirtinus užsakymą (nesvarbu, kokį atsiskaitymo būdą pasirinkote), e. knygyno sistema automatiškai sugeneruos išankstinio mokėjimo sąskaitą (pdf). Registruoti e. knygyno vartotojai visų savo pirkimų istoriją bei išankstinio mokėjimo sąskaitas galės surasti vartotojo skiltyje Mano duomenys → Užsakymai.

Sąskaitos faktūros originalą visuomet gausite kartu su užsakytomis prekėmis.

 .