Prekių pristatymas

    Pristatymas į pasirinktą Omniva paštomatą. 

Prekės pristatomos ne vėliau kaip per 1–4 darbo dienas po sąskaitos apmokėjimo arba per terminą, nurodytą prie užsakomos prekės. Atkreipiame dėmesį, kad į paštomatus nėra pristatomi plakatai, sieniniai, staliniai žemėlapiai, dideli modeliai ir prietaisai.

 

    Pristatymas Jūsų nurodytu adresu per kurjerių tarnybą.

Prekės pristatomos Jums tiesiai į namus, darbovietę ar švietimo įstaigą ne vėliau kaip per 2–3 darbo dienas po sąskaitos apmokėjimo arba per  2–3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo, jeigu pasirinkote apmokėjimą siuntos gavimo metu, arba per terminą, nurodytą prie prekės.

Pasirinkus pristatymą konkrečiu adresu, itin svarbu pateikti tikslų adresą ir kontaktinį telefoną, kuriuo kurjeris galėtų su Jumis susisiekti. Jeigu pristatymo adresas nesutampa su tuo, kurį nurodėte registruodamiesi, Jūs jį galite pakeisti pirkimo eigos antrajame žingsnyje Pristatymas Pristatymo adresas, nuimdami „varnelę“ prie nuorodos „Naudoti sąskaitos adresą vietoj pristatymo adreso“ ir atsiradusiuose laukeliuose įrašydami naują adresą.Pristatymas į artimiausią paštą. 

Prekės pristatomos ne vėliau kaip per 7 darbo dienas po sąskaitos apmokėjimo arba per terminą,   nurodytą prie užsakomos prekės. Atkreipiame dėmesį, kad paštu nėra transportuojami plakatai, sieniniai, staliniai žemėlapiai, dideli modeliai ir prietaisai.

 

Atsiėmimas leidykloje. 

Pasirinkę šį pristatymo būdą, prekes galėsite atsiimti leidykloje „Briedis“ darbo dienomis 8:00–12:00 ir 13:00–17.00 val. adresu Parodų g. 4., Vilnius.

Prekes leidykloje galėsite atsiimti po sąskaitos apmokėjimo, jeigu pasirinkote išankstinį mokėjimą, arba iš karto, jeigu pasirinkote apmokėjimą prekių atsiėmimo metu.

  

Prekių pristatymo metu Jūs turite kartu su prekes pristačiusiu asmeniu patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimų, būtinai pažymėkite juos siuntos priėmimoperdavimo dokumente. Jeigu priimate prekes ir pasirašote be pastabų, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

 
Prekių pristatymo mokestis.

Prekių pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinkto pristatymo būdo. Pasirinkus pristatymo būdą, Jums, priklausomai nuo prekių svorio, krepšelyje bus apskaičiuotos pristatymo išlaidos. Švietimo įstaigoms, registruotoms leidyklos e. knygyne, vadovėlių pristatymas į švietimo įstaigą yra nemokamas. Kitų ugdymo priemonių pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio. Jeigu pristatymo išlaidos Jūsų netenkina, pirkimo metu pristatymo būdą galėsite pakeisti.

 

PRISTATYMAS  UŽSIENYJE

Prekių pristatymo mokestis užsienyje skaičiuojamas, atsižvelgiant į siuntos svorį bei pristatymo šalį. Prekės yra siunčiamos per AB „Lietuvos paštą“ arba kurjeriais.

 

 

Kurie atsiskaitymo būdai galimi, priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Nr.

 Pristatymo būdas

 Galimi atsiskaitymo būdai

1.

 Pristatymas į Omniva     paštomatą 

  Pavedimu

  Elektronine bankininkyste SEB arba Swedbank

2.

 Pristatymas Jūsų nurodytu  adresu per kurjerių tarnybą

  Apmokėjimas apsiimant prekes (šis atsiskaitymas negalimas   švietimo įstaigoms)

  Pavedimu

  Elektronine bankininkyste SEB arba Swedbank

3.

 Pristatymas į paštą   Pavedimu

  Elektronine bankininkyste SEB arba Swedbank

 4. 

 Atsiimti leidykloje   Apmokėjimas atsiimant prekes

  Pavedimu

  Elektronine bankininkyste SEB arba Swedbank


 

APIE ATSISKAITYMO BŪDUS

Apmokėjimas atsiimant.

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už prekes atsiskaitysite siuntinio atsiėmimo/pristatymo metu. Priimdami siuntą iš kurjerio, turėkite tikslią pinigų sumą, kuri yra nurodyta Jūsų užsakyme arba atsiskaitykite banko kortele. Atsiskaityti grynaisiais kurjeriui galite tik tuo atveju, jeigu Jūsų užsakymo suma neviršija 1000 EUR. Pasirinkus apmokėjimą atsiimant prekes, užsakymas pradedamas vykdyti iš karto, paspaudus „Patvirtinti“.

Banko pavedimas.

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, Jūs turėsite į mūsų sąskaitą pervesti užsakymo vertės pinigų sumą. Pavedimą galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės bankininkystės sistemos arba nuėję į artimiausią banko skyrių. Užsakymas pradedamas vykdyti iš karto, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą.

Elektroninė bankininkystė SEB arba „Swedbank“.

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, Jūs turėsite prisijungti prie SEB arba Swedbank elektroninės bankininkystės sistemos ir atlikti suformuotą mokėjimą už pasirinktas prekes. Užsakymas pradedamas vykdyti iš karto, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą.

Patvirtinus užsakymą (nesvarbu, kokį atsiskaitymo būdą pasirinkote), e. knygyno sistema automatiškai sugeneruos išankstinio mokėjimo sąskaitą (pdf). Registruoti e. knygyno vartotojai visų savo pirkimų istoriją bei išankstinio mokėjimo sąskaitas galės surasti vartotojo skiltyje Mano duomenys → Užsakymai.

Sąskaitos faktūros originalą visuomet gausite kartu su užsakytomis prekėmis.

 .