Vėžio kodas. Revoliucingas būdas įveikti ligą

Kodas: 7120
Autorius: Dr. Jason Fung
15,50 €9,30 €
+-

Mūsų supratimas apie vėžį pamažu patiria revoliuciją, kuri leidžia sukurti naujų, veiksmingesnių gydymo metodų. Pirmą kartą žmonijos istorijoje mirtingumas nuo vėžio ėmė palengva mažėti… tačiau pergale kare su vėžiu pasigirti dar negalime.

Dr. Fungas pateikia naują paradigmą, kaip susidoroti su vėžiu, ir rekomendacijų, kurios padės mums šiai pavojingai sėklai sukurti priešišką dirvą. Viena iš strategijų – protarpinis nevalgymas, kurio metu sumažėja gliukozės ir insulino koncentracijos kraujyje, be to, insulino išsiskyrimą skatinančio maisto, tokio kaip cukrus ir perdirbti angliavandeniai, atsisakymas. Šiame susimąstyti priverčiančiame pasakojime pateikiama daug medicininės bendruomenės klaidingų žingsnių vėžio mokslinių tyrimų srityje.

Šimtus metų vėžys vaizduojamas kaip svetimas įsibrovėlis, kurio negalime sustabdyti. Jei pakeisime požiūrį į vėžį ir suprasime jį kaip savo organizmo sveikų ląstelių sukilimą, galų gale perimsime jo kontrolės vadžias į savo rankas. Vėžio sėkla gali glūdėti kiekviename iš mūsų, tačiau gebėjimas pakeisti dirvą šiai sėklai – mūsų pačių rankose.

 

 

Iš anglų kalbos vertė gyd. genetikė dr. Birutė Tumienė

 

 

Serija „Sveikatos enciklopedija“

14,5 x 21,5 cm, 368 p., puskietis viršelis