Velniop skyrybas. Kaip atsigauti po subyrėjusios santuokos

Kodas: 7260
Autorius: Dr. Erica Slotter ir dr. Patrick Markey
12,20 €3,66 €
+-

Gyvenimas po skyrybų. Asmenine patirtimi ir moksliniais tyrimais grįstas išlikimo vadovas išsiskyrėliams.

Viskas, kas susiję su skyrybomis, užknisa. Skyrybos siurbia laiką, pinigus, o kartais net norą gyventi. Puikiai tave suprantame. Viską patyrėme savo kailiu. Abu išgyvenome skyrybas, o dabar esame ir vėl susituokę... vienas su kitu.

Tai nėra knyga apie pačias skyrybas (kurios užknisa), veikiau apie gyvenimą po skyrybų (kuris visai nebūtinai turi užknisti). Pasitelkdami naujausių mokslinių tyrimų duomenis, šiek tiek rūsčios meilės ir abejotiną humoro jausmą, psichologai ir santykių tyrinėtojai dr. Erica Slotter ir dr. Patrick Markey išmokys jus, kaip poskyrybiniame pasaulyje tvarkytis su savimi, vaikais ir net menkystomis savo buvusiais sutuoktiniais. Jie laikys jus už rankos jums vėl žengiant į sudėtingą, įdomų, o kartais ir grėsmingą pasimatymų ir sekso pasaulį ir bus greta, kai iš naujo atrasite meilę. Šioje knygoje sužinosite:

 

Kaip pasirūpinti savimi užklupus poskyrybiniam slogučiui

Kaip po skyrybų atrasti save iš naujo

Kodėl svarbu palaikyti gerus (ar bent pakenčiamus) santykius su savo buvusiuoju

Kaip padėti savo vaikams išgyventi šitą šūdų audrą

Kaip išgyventi pirmuosius pasimatymus... vėl

Kaip iš naujo atrasti savo intymų gyvenimą

Kaip išsaugoti naująją santuoką

 

Sveiki atvykę į išsiskyrėlių pasaulį. Čia bus ir gerų, ir blogų, ir absurdiškų dalykų, o kartais pasitaikys ir taip, kad nuo tavo pasimatymo kompaniono trenks daržovių sriuba. Patogiai įsitaisyk, įsipilk taurę (arba tris) mėgstamo gėrimo ir imkimės šio dvokiančio reikalo.

 

 

Iš anglų kalbos vertė Lina Balsevičienė

 

Serija „Sveikatos enciklopedija“

14,5 x 21,5 cm, 272 p., puskietis viršelis