Kodėl niekas man to nepasakė anksčiau? Kaip įveikti gyvenimo iššūkius ir pasirūpinti savo psichikos sveikata

Kodas: 8074
Autorius: Dr. Julie Smith
15,10 €
+-

Terapeuto darbo paslapčių kupinoje knygoje sužinosite, kaip sustiprinti ir išsaugoti psichikos sveikatą net sunkiausiomis akimirkomis. Profesionalūs dr. Julie Smith patarimai ir veiksmingi įveikos būdai padės išlikti atspariems bet kokioje gyvenimo situacijoje: suvaldyti nerimą, susidoroti su kritika, įveikti depresiją, sustiprinti pasitikėjimą savimi, rasti motyvacijos ar išmokti atleisti sau.

Gausi išminties ir praktiška knyga „Kodėl niekas man to nepasakė anksčiau?“ – tai galimybė pakeisti savo gyvenimą. Knygoje sprendžiamos kasdienės problemos ir siūlomi praktiniai sprendimai išdėstyti glaustuose, lengvai suprantamuose skyriuose, kuriuose lengvai ir greitai rasite konkrečios informacijos ir patarimų.

Jūsų psichikos gerovė yra tokia pati svarbi kaip ir fizinė. Empatija pagrįstų klinikinės psichologės patarimų rinktinėje apstu patikrintų strategijų, padedančių geriau suprasti, kaip veikia mūsų protas, ir suteikiančių įžvalgų bei pagalbą, kurios reikia, kad galėtumėte puoselėti savo psichikos sveikatą kiekvieną dieną.

Tarptautiniu bestseleriu tapusi knyga yra įtraukta į 2023 m. trumpąjį „The British Book Awards“ sąrašą negrožinės literatūros gyvenimo būdo kategorijoje.

 

Iš anglų kalbos vertė Lina Kulišauskaitė

 

Serija „Sveikatos enciklopedija“

13 x 20 cm, 348 p., puskietis