Prekių pristatymas

 


PRISTATYMAS  LIETUVOJE

Pristatymas į artimiausią paštą.

Prekės pristatomos ne vėliau kaip per 7 darbo dienas po sąskaitos apmokėjimo arba per terminą, nurodytą prie užsakomos prekės. Atkreipiame dėmesį, kad paštu nėra transportuojami plakatai, sieniniai žemėlapiai, dideli modeliai ir prietaisai.


Pristatymas Jūsų nurodytu adresu per kurjerių tarnybą.

Prekės pristatomos Jums tiesiai į namus, darbovietę ar švietimo įstaigą ne vėliau kaip per 13 darbo dienas po sąskaitos apmokėjimo arba per 13 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo, jeigu pasirinkote atsiskaitymą grynaisiais siuntos gavimo metu, arba per terminą, nurodytą prie prekės.

Pasirinkus pristatymą konkrečiu adresu, itin svarbu pateikti tikslų adresą ir kontaktinį telefoną, kuriuo kurjeris galėtų su Jumis susisiekti. Jeigu pristatymo adresas nesutampa su tuo, kurį nurodėte registruodamiesi, Jūs jį galite pakeisti pirkimo eigos antrajame žingsnyje Pristatymas Pristatymo adresas, nuimdami „varnelę“ prie nuorodos „Naudoti sąskaitos adresą vietoj pristatymo adreso“ ir atsiradusiuose laukeliuose įrašydami naują adresą.

 
Atsiėmimas leidykloje.

Pasirinkę šį pristatymo būdą, prekes galėsite atsiimti leidykloje „Briedis“ darbo dienomis 8:00–12:00 ir 13:00–17.00 val. adresu Parodų g. 4., Vilnius.

Prekes leidykloje galėsite atsiimti po sąskaitos apmokėjimo, jeigu pasirinkote išankstinį mokėjimą, arba iš karto, jeigu pasirinkote atsiskaitymą grynaisiais prekių atsiėmimo metu.

 
Pristаtymas į švietimo skyrių.

Pristatymą į savo savivaldybės Švietimo skyrių gali pasirinkti tik švietimo įstaigos. Švietimo įstaigoms pristatymas į švietimo skyrių yra nemokamas.

 
Prekių pristatymo metu Jūs turite kartu su prekes pristačiusiu asmeniu patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimų, būtinai pažymėkite juos siuntos priėmimoperdavimo dokumente. Jeigu priimate prekes ir pasirašote be pastabų, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

 
Prekių pristatymo mokestis.

Prekių pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinkto pristatymo būdo. Pasirinkus pristatymo būdą, Jums, priklausomai nuo prekių svorio, krepšelyje bus apskaičiuotos pristatymo išlaidos. Jeigu pristatymo išlaidos Jūsų netenkina, pirkimo metu pristatymo būdą galėsite pakeisti. Registruotoms švietimo įstaigoms, perkančioms vadovėlius, vadovėlių pristatymo mokestis yra įskaičiuotas į vadovėlių kainą.

 

PRISTATYMAS  UŽSIENYJE

Prekių pristatymo mokestis užsienyje skaičiuojamas, atsižvelgiant į siuntos svorį bei pristatymo šalį. Prekės yra siunčiamos per AB „Lietuvos paštą“ arba kurjeriais.